בס"ד
UKIsrael

יועץ בטיחות – כיצד הוא מסייע לעסק שלך ?

ייעוץ בטיחות מאפשר לעסקים לבצע הערכה אובייקטיבית של נוהלי הבריאות והבטיחות שלהם, ולהביא אותם לסטנדרטים הדרושים על פי התקנות והחוקים. אם אתה שוכר יועץ בטיחות לעסק שלך, מהן הציפיות שלך מהיועץ וכיצד יקדם את העסק שלך ?

 

יועץ בטיחות – הערכת מדיניות ותוכניות

כאשר היועץ מובא להתייעצות לעסק, אחד התפקידים הראשונים של יועץ הבטיחות הוא להעריך מדיניות ותוכניות הכשרה הקשורות לבטיחות. לפני שיגיש הצעות כלשהן, היועץ יצטרך להכיר את הנהלים הנוכחיים ואת הסיבות שמאחוריהם.

 

עבודה עצמאית ויחסי אנוש טובים

יועץ הבטיחות נדרש להכרת התקנות על בוריין ולעבודה עצמאית. כמו כן הוא נדרש לתקשר היטב עם לקוחות ואנשים בדרגות מקצועיות שונות, רמות השכלה שונות, רקע תרבותי שונה ועוד. היועץ נדרש להבין את צרכי עובדי העסק ולקוחותיו, ולבנות מערכות יחסים טובות איתם.

 

זיהוי בעיות וסיכונים בעמדות עבודה, משרדים ושטחים אחרים

מעבר לנושא קריאת הנהלים, יועץ הבטיחות יצטרך לבדוק כיצד נהלי הבטיחות מתנהלים בעסק הספציפי. היועץ ישוטט בשטח העסק ויבדוק את עמדות העבודה, המכונות והאנשים לצורך גילוי והערכה של בעיות וסיכונים העלולים להוביל לתאונות.

 

תכנון וארגון שינויים ושיפורים

יועץ בטיחות נדרש לתכנן ולארגן שינויים, שיפורים ובקשות שירות ורכש שיעמדו בתאריכי יעד, או ביעדי ייצור של המפעל.

 

חקר אירועים או תאונות

יועצי בטיחות עשויים להגיע לעסק גם בתגובה לתאונות שעלולות להתרחש באתר. הם חוקרים את הנסיבות שהובילו לתאונה, כמו גם את תגובת העסק לאירוע ומעקב אחרי האירוע.

 

כתיבת דוחות טכניים, מדריכי בטיחות ומדיניות, דוח תאונה

יועצי בטיחות כותבים גם דוחות טכניים, מדריכי בטיחות, תכניות תגובה ומדיניות של העסק, דוחות תאונות ועוד. לצורך אחריות זו, יועץ בטיחות יזדקק לסגנון כתיבה ברור, עברית טובה וידע מלא בתקנות.

 

תכנון וביצוע הדרכות בטיחות

עסקים רבים חייבים ליזום הדרכות בטיחות או תכניות הסמכה שעליהם להציע לעובדים. יועץ בטיחות מתכנן ומציג הדרכות מסוג זה, ומבטיח כי תהיה התייחסות לכלל הנושאים הנדרשים.

 

להיות בקיא בתקנות ובחוקים

יועצי בטיחות מתעדכנים בתקנות הבטיחות החדשות, כמו גם על החלטות בית משפט הנוגעות לכך. אי-פעולה בנושא זה יגרום להם להיות לא יעילים בהצעת עצות והמלצות מתאימות. יצירת קשר עם סוכנויות בטיחות, השתתפות בסמינרים ושמירת חברות פעילה בארגונים בענף הם מכריעים לדעת ולהתעדכן בתקנות ובחוקים.

 

חברת אפקט הבטיחות

חברת "אפקט הבטיחות בע"מ" מספקת פתרונות מלאים בתחום הבטיחות, החירום והסביבה לארגונים ועסקים לצורך מוכנות מיטבית ועמידה בדרישות החוק והתקנות. החברה מבצעת הדרכות בתחום הבטיחות, עזרה ראשונה וחומרים מסוכנים, מספקת שירותי ממונה בטיחות, יועץ בטיחות, מבצעת סקרי בטיחות, ליווי בעלי תפקיד בבטיחות, סיוע ברישוי עסקים, קבלת היתר רעלים, הכנת תיק שטח, תיק מפעל, ניהול האיכות בארגון לקבלת תקן ISO ועוד.

שירותים נוספים

בטיחות אש בבית

היכן מתחילה בטיחות האש ? בטיחות האש בבית מתחילה במניעת שריפות לפני שתתפרצנה, מכיוון שברגע ששריפה מתחילה בבית (רלוונטי גם לעסק או למפעל), זמן התגובה מועט מאוד. תוך דקות ספורות

ייעוץ הדרכה והטמעה

בכל ארגון, חברה או עסק מנהלים ימי הדרכה באופן שוטף על מנת לשנות מהלכים, להדריך נהלים ולשפר ביצועים ברמת העבודה, התפעול והניהול השוטף. כל הדרכה נועדה למנף את החברה ולגרום

תיק מפעל

אפקט הבטיחות - כי המוכנות שלכם היא ההצלחה שלנו !

לייעוץ בנושא בטיחות פנו אלינו:

כל הזכויות שמורות Ⓒ לחברת אפקט הבטיחות בע"מ
Share on Facebook
דילוג לתוכן